Ne İşe Yarar?

Ne İşe Yarar?

Mutfak Egzos Havalandırması, Fabrika Baca Arıtması ve CNC Uygulamalar :-

RydAiR elektrostatik filtre sistemleri, işletmelerin oluşturduğu kirli havayı temizleyerek, işletme çalışanlarının bulunduğu
ortamda ve çevrede bulunan yaşam alanlarında doğal havanın korunmasını sağlar.
RydAiR elektrostatik filtre cihazlarını, işletmenizin egzos veya taze hava sistemine kolayca dahil edebilirsiniz.( Fabrikalar, atölyeler, restaurantlar, cnc makineleri vb. )
RydAiR elektrostatik filtre sistemleri, her türlü kirletici, kaynak dumanı ve gazları, yağ, yağ buharı, toz ve duman, lehim dumanları, dizel dumanı, yemek dumanı ve yağı, toz ve polen, 0.01 mikron partiküller dahil diğer tüm kirleticeleri bloke eder. Sisteme harici olarak dahil edilen aktif karbon filtre ve UVC ozon filtre sayesinde koku gidermede de %99' a varan başarı elde edilmektedir.

 

Kapalı İç Mekan Hava Temizleme :- ( Sigara Dumanı, Toz, Bakteri, Polen vb. )

RydAiR elektrostatik hava temizleme cihazları, işletme çalışanlarının veya müşterilerinizin ortamda oluşturduğu kirli hava, sigara dumanı ve gribal enfeksiyon virüslerini temizleyerek doğal havanın korunmasını sağlar.
RydAiR elektrostatik hava temizleme cihazlarını, işletmenize taşınabilir konsol veya tavan model seçenekleri ile ortama kolayca dahil edebilirsiniz.( Fabrika odaları, ofis, büro, işyeri, hastane, astım hastası odaları, cafe, nargile cafe vb. )
RydAiR elektrostatik hava temizleyicileri, her türlü kirletici, sigara dumanı, nargile dumanı, toz, kir, polen, hayvan kılı, bakteri, virüs vb. 0.01 mikron partiküller dahil diğer tüm kirleticeleri bloke eder.
İçerisinde bulunan UVC ozon ampulü sayesinde (sadece RydAiR'e özel) kötü kokuları da bloke etmenizi sağlar.