Hakkımızda

Hava kirliliği dünyada giderek büyüyen bir sorundur . Bu sorunda en büyük pay sanayi ve işletmelerindir. Kötü hava kalitesi kapalı veya açık alanlarda olsun , özellikle sanayileşmiş bölgelerde ve büyük şehirlerde insanların sağlığı üzerinde önemli derecede olumsuz etkiler yaratmaktadır.

 

RydAiR elektrostatik filtre sistemleri kanal veya egzoz hattının içine dahil olarak yüksek gerilim ile yağ, duman, is ve koku moleküllerini (0,01 micron dahil) + / - yük ile yükleyerek içerisinde bulunan statik filtrelere yapıştırır. Havayı steril olarak iade eder. RydAiR ürünleri fabrikalar , atölyeler , ofis binaları , ticari mutfaklar, oteller , spor salonları vb. alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır .

 

RydAiR elektrostatik filtre ve ozon cihazları, sürekli kapalı ortamda bulunan çalışanların daha iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmalarının yanı sıra dış ortamdaki insanların da çevrelerindeki kirli havaya maruz kalmamasını sağlamak için işletmelerin oluşturduğu iç ve dış ortamdaki atık havayı temizler. Yıka ve Tak özelliğe sahip filtre sistemi sayesinde sarf malzeme maliyetini ortadan kaldırır. Hava kanallarının yağlanmasını engeller ve bu sayede kanal bakım maliyetini de ortadan kaldırarak yangın riskini minimum seviyeye indirir. Bu temiz bir çevre , komşu işletmeler veya konutlar arasında memnuniyet demektir. RydAiR ile işletmeniz insanları rahatsız etmeden ve doğayı kirletmeden faaliyetlerine devam edecektir. Buda işletme imajınıza pozitif katkı sağlayacaktır.